İşyeri Üyelik

Online Yemek, Tatlı, Pasta ve Kasap Ürünleri Siparişi

İşyerlerinin Üyeliği

Bu platformda işyeri olarak üye olabilmek için aşağıda yazılı şartların yerine getirilmesi, belirtilen kurallara uyulmasının devamı ile mümkündür.

ÜYELİK ve HİZMET ÜCRETSİZdir!

Korona Virüs salgını nedeniyle kriz geçinceye kadar 44yemek.com hizmetini ücretsiz sürdürecek ve herhangi bir ücret, komisyon vs almayacaktır.

Benzer uygulamalara ödenen yüzde 15-25 oranındaki komisyonlar dikkate alındığında 44yemek.com’da ürün satışa sunacak işyerlerinin krizi de dikkate alarak kâr marjlarını düşük tutmalarını ve 44yemek.com’a komisyon ödemecek olmaları nedeniyle de tüketiciye indirimli fiyatları sunmaları beklenmektedir.

Kurye veya dağıtım elemanı bulunmayan işlerleri bunun için kişiler veya firmalarla anlaşma yapabilir.

İŞYERİ KAYDI

Öncelikle masaüstü versiyonda sağ üst köşede (Mobil versiyonda en üstte) yer alan “İŞYERİ KAYIT” butonu tıkalanarak üyelik işlemi başlatılır.

Eposta adresinize gönderilen şifre ve yazmış olduğunuz kullanıcı adı ile bu kez yine en üstte yer alan “GİRİŞ” butonu tıklanarak siteye İŞYERİ SAHİBİ” olarak girilir.

Öncelikle işyeri hakkında yazılması gereken bigliler sisteme girilir. Üyelik paketi seçilmesi ise bir üyelik paketi seçilir ve devam edilir. İşyerinia ait bir logo ile ana görsel belirlenip yüklenir. Logo ülçüsü maksimum 100X100 px (pixel), ana görsel (foto) 650×420 civarında güzel bir görsel yüklenir. Tüm fotoğrafların kalitesi 72 dpi olmalıdır.

Sonrasında Menü oluşturulur. İşyerinizdeki menü ne ise aynısını düşünebilirsiniz.

Örneğin Çorbalar Menüsü oluşturup altına çorbalar tek tek fotoğrafları ile eklenir, fiyatları yazılır.

PAKET SERVİSİ

İşyerinin minimum paket servisinin ne tutarda olduğu mutlaka belirtilmedir.

İşyeri Pano sayfasında ürünlerin adrese tesliminde ücret alınıp alınmayacağı belirtilir. Ücret alınmayacak ise boş bırakılır. Belli bir mesafeden sonra alınacak ise İşyeri ana sayfasındaki açıklama bölümünde bu belirtilmelidir. Ve teslimat yapılmadan önce müşteri bu konu hakkında bilgilendirilmelidir. (Örneğin; 2 km’ye kadar ücretsiz, sonrasında her km başına 2 TL gibi)

TAHSİLAT

Satış bedelleri satıcı tarafından nakit yapılır. Eğer müşteri talep etmiş ise ve işyerinde mobil POS cihazı var ise kullanılabilir. 44YEMEK.COM hiç bir surette en azından şimdilik online para tahlisatı yapmaz. Bu konuda talepler fazla olur ise kredi kartı ve banka kartı ile online ödeme alabilir.

HİJYEN

İşyerleri ve dağıtım elemanları hijyen konusunda en üst düzeyde ihtimam göstermelidir. Üretimden teslimata kullanılan kaplar, gıda ürünleri, mutfak ve elemanların giyim ile hijyen durumları maksimum düzeyde olmalıdır.

SAYGI

İşyeri sahipleri ile dağıtım elemanları her zaman müşterilere karşı kibar olmak zorundadır. Mantık dışı ve mümkün olmayan taleplerle karşılaşılması durumunda dahi nazikçe ikna edici açıklama yapılmalıdır. Teslim edilen veya rezervasyonla gelen müşterilerin memnun olmadığı ya da işyerinden kaynaklanan bir hata olması durumunda süratle izole edilmesi ve özür dilenmesi yoluna gidilmesi gerekmektedir. Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.

TEKNİK YARDIM

Sitede sayfa oluşturulması, menüler vs gibi teknik konularda 44yemek.com her zaman yardıma hazırdır. Bunun için iletişime geçebilirsiniz.

44yemek.com

Eposta: posta@44yemek.com